נעים להכיר!

היי, אני לי . בת 33, נשואה לרונן ואמא של רוז.
במשך רוב שנות חיי איירתי, עיצבתי, יצרתי, אך מעולם לא חשבתי שהיצירה הגדולה והיפה ביותר בחיי תהיה הבת שלי, רוז. כך קרה שהחיים החדשים שלי מורכבים מאמהות, עיצוב והניסיון לשלב את שניהם באופן שלא יגרע מאף תחום.

הבלוג נולד אחרי 8 חודשים של החלמת לידה (לא, לא טעיתי במונח, זוהי בהחלט לא ״חופשת לידה״), שבה עברתי קשת של רגשות: כאב, פחד, דאגה, שמחה מטורפת ואהבה חסרת גבולות. לקח לי זמן להסתגל לאמהות, להתאהב באמהות, ולהבין שאני צריכה למצוא את עצמי מחדש בתוך האמהות. גם כאן היוצרת שבי נחלצה לעזרתי ומצאתי את עצמי מקדישה כל רגע פנוי לאייר לחדר של רוז, לעצב לה את החדר שתמיד חלמתי לעצב ולהפוך את הבית שלנו לסביבה הכי נעימה עבורה ועבורנו.

ואז באה הקורונה וסגרה אותנו שוב בבית (ואיזה מזל שאנחנו אוהבים את הבית שלנו כל כך). במהלכה הסתיימה לה החלמת הלידה. לאט לאט הבנתי שמקום העבודה שלי שבו עבדתי כמעצבת גרפית וקריאייטיב, אינו רלוונטי יותר עבורי והיוצרת שבי משתוקקת להתפתח לכיוונים חדשים ומרגשים.

אז הנה אני מצלמת וכותבת לכן על עיצוב, על אמהות ומה שבינהם, ואם לרגע שכחתם את השם שלי תוכלו להיזכר שאני ״המתולתלת הזאת״, או במילים אחרות,  That Curly Girl.